כניסה להורים 

 
"הגננת שלי" - מועדון החברים של אנשי החינוך והצוות המקצועי בחינוך בגיל הרך
מהיום כל מה שרצית לדעת, לשאול ולהתייעץ נמצא במקום אחד – "הגננת שלי". מעתה מועדון החברים "הגננת שלי" - נותן לך את כל הדרוש למצוינות עסקית וחינוכית ששווה הרבה יותר מכסף. במועדון זה, תקבלי את והצוות החינוכי שלך, מערך שנתי ומקצועי הכולל: תמיכה, הקשבה ומענה לצרכים שלך ביום יום ובמהלך שנת הלימודים כמנהלת הגן / המשפחתון, אנשי הצוות החינוכי בגן, ההורים ומה שביניהם.
לפרטים נוספים - הקליקו כאן
 
להבין ולהשכיל - ללמוד וללמד באווירה חברתית טובה, מהנה, ממיטב המרצים לגיל הרך
חברות במועדון הגננת שלי - הינה חברות החותרת למצויינות חינוכית ופדגוגית בגיל הרך. במסגרת החברות במועדון "הגננת שלי" תקבלי הכשרה מקצועית מקיפה בכל תחומי העניין הסובבים אותך במהלך שנת הלימודים. ההכשרה, הקורסים וסדנאות הלימוד מתאימות לך כמנהלת הגן / המשפחתון וגם לצוות החינוכי שלך. צוות חינוכי טוב זה צוות מנצח, וצוות חינוכי מוכשר זה הסוד להצלחה.
 
למען הקהילה - וכשאני לעצמי מה אני?  
מועדון החברים הגננת שלי מאמין כי ההצלחה האמתית שלי היא רק בחשיבה על האחר, על הגן / הילד שזקוק לעזרה וסיוע ואין ידו משגת. להיות חברת מועדון הגננת שלי, מעיד על כך שאת ביחד עימנו, נביא את השינוי החברתי בגיל הרך. יחד נחפש את האחר ונעזור בכל מה שניתן ויש באפשרותינו. החברות במועדון הגננת שלי היא בעצם... הכח לתת לאחר באהבה ובחיוך.
 
יחד נעשה ונצליח - ליווי אישי ותמיכה מקצועית בשנת הלימודים הכוללים ייעוץ מקצועי.
בעידן בו יש מגוון אפשרויות אינסופי והדילמות הן רבות, מועדון "גננת שלי" תשמש עבורך פלטפורמה יעילה ומקצועית אשר תקשר אותך עם המומחים הגדולים בתחום חינוך לגיל הרך. אנחנו מעמידים לרשותך את עו"ד כוכי טבקה, מומחית מהשורה הראשונה שתעזור לך בפתרון בעיות ומציאת פתרונות למצבים שונים שתתקלי בהם בעתיד.
 
מתנות לחברים - מתנות מכל הלב
את מתחילה להרוויח כבר מהקליק הראשון. הצטרפות למועדון "הגננת שלי" מקנה לך באופן מיידי, ללא תנאים מוקדמים, שורה של מתנות בלעדיות. למשל, את זכאית באופן מיידי לזיכוי של 350 שקלים לכל פרסום שתרצי להעלות באתר. בנוסף לכך אנחנו נשמח לתת לך הנחות של 5% ומעלה על כל המוצרים המפורסמים באתר. וזאת רק ההתחלה!
 
הטוב דרכו להיטיב - הטבות לחברי המועדון
חברת מועדון הגננת שלי = פינוקים והטבות אשר ייסעו לך להגשמת החלום, תוך מימוש עצמי למצויינות עסקית וחינוכית. באהבה גדולה נעניק לך מגוון רחב של הטבות אשר תוכלי לממש אותם במיידי. ההטבות הן שלך ולמענך.
כי מבחינתו את ... הגננת שלי.
 
יותר מזל משכל -  הגרלות ומבצעים
אתר הגננת חוגג עשור של עשייה ואת רק מרוויחה. נקיים הגרלות ענק עם הפרסים גדולים בשווי כולל של כ-1500 שקלים כ"א. בהגרלה הראשונה תינתן שנת חברות במועדון "הגננת שלי" בחינם! בהגרלה השנייה נעניק אתר אינטרנט אישי בחינם, בליווי מקצועי של המומחים שלנו. בנוסף, יוגרלו תיקים ומוצרים נוספים שישדרגו את הגן שלך. בלעדי רק לחברי "הגננת שלי"!
השותפים להצלחה  - הזכות לקבל שרות
אנחנו ב"גננת שלי" נסדר עבורך מבצעים בשוטף אשר יעזרו לך ליהנות מהשירותים הטובים ביותר והמוצרים האיכותיים ביותר הקיימים בשוק. צוות המועדון עמל על מבחר אנשי מקצוע וספקים מרשים אשר ייתנו מענה לכל צורך ובעיה שלך. מידי שבוע אנחנו נדאג לעדכן אותך באמצעות המייל עם ניוזלטר מפורט על מבצעי עומק חדשים וכדאיים.
לפרטים נוספים - הקליקו כאן
 
 
 
 
 
 
אתר זה הינו חלק מפורטל גני הילדים  אתר הגננת - חיפוש גן ילדים, פעוטון וצהרון בסביבת מגוריך. כל המידע על גני ילדים, להורים ולגננות .      הוסף למועדפים ושתפ/י את חבריך ב-